APIE MUS

Sveiki atvykę į patikimą BMW SPECAI serviso puslapį! Mes esame nepriklausomas BMW automobilių servisas Vilniuje, kurio tikslas yra suteikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. 


Mūsų servisas BMW SPECAI specializuojasi, būtent BMW markės automobilių priežiūros bei remonto paslaugose.


Turime sukaupę didelę patirtį BMW automobilių remonte bei priežiūroje. Mūsų prioritetai: profesionalumas, klientų pasitenkinimas ir atliktų darbų kokybė. Mes naudojame tik aukštos kokybės dalis bei medžiagas, kad užtikrintumėme, tinkamą Jūsų BMW automobilio remontą.


Mūsų paslaugų spektras apima ne tik automobilio remontą. Patarimai ir rekomendacijos suteikia klientams galimybę tinkamai prižiūrėti savo automobilį, užtikrinant tinkamą jo eksploatavimą ir ilgaamžiškumą. Mes sugebame atlikti bet kokius darbus, nuo paprastų priežiūros iki sudėtingiausių remonto darbų, o mūsų ekspertai visada pasiruošę padėti išspręsti visas su automobilio gedimu susijusias problemas. Mums svarbi teigiama patirtis su kiekvienu mūsų esamu ir būsimu klientu.


Vertiname klientų atsiliepimus ir nuomones, kad galėtumėme nuolat tobulėti ir augti BMW automobilių specifikacijose. Jei turite bet kokių klausimų, ar norite užsisakyti BMW SPECAI paslaugas, kreipkitės į mus ir mes pasistengsime Jums padėti.


 

Registracija
Internetu arba +37066038503

 


Kodėl būtent mes BMW SPECAI?

  • Esame patyrę BMW automobilių specialistai, kurių prioritetas yra profesionalumas, kokybė ir klientų pasitenkinimas. Turime sukaupę didžiulę ilgametę patirtį BMW automobilių priežiūros bei remonto darbuose, todėl galite būti tikri, kad Jūsų automobilis yra patikimose rankose.

  • Mūsų ekspertai naudoja tik aukštos kokybės dalis ir medžiagas, kad užtikrintų, jog Jūsų BMW visada veiktų tinkamai ir patikimai. Mes atliekame ne tik automobilių remontą ir priežiūrą, bet taip pat teikiame rekomendacijas apie tinkamą Jūsų BMW automobilio eksploatavimą.

  • Mes sugebame atlikti bet kokius darbus, nuo paprastų priežiūros iki sudėtingų remonto darbų, o mūsų ekspertai visada pasiruošę padėti Jums išspręsti bet kokį iššūkį susijusį su Jūsų automobiliu. 

  • Mums svarbus kiekvienas klientas individualiai, todėl  stengiamės, kad mūsų paslaugos būtų kuo patogesnės ir efektyvesnės. Mes vertiname klientų atsiliepimus ir nuomonę, kad galėtumėme nuolat tobulėti.  Mumis pasitiki.

  • Mes esame čia, kad padėtumėme išsaugoti Jūsų BMW automobilio ilgaamžiškumą ir tinkamą jo veikimą. 

 

Registracija
Internetu arba +37066038503